Připoj se na Poraď.cz a poraď svým kamarádum, kteří mají nějaký problém.

Podívej se, jaké mají tvoji kamarádi problémy, nech si poradit od kamárádů a sdílej svoje zkušenosti a znalosti!

Začínáme

Problém byl přidán k návodu Jak změnit dodavatele plynu

jak se nechat napálit ? BLik


zdenileni20
I já dnes podepsala smlouvu na levnější elektřinu BLik. Díky komentářům na tomto bloku jsem prohlédla a všem tímto děkuji. Odstoupení jsem poslala e-mailem a zítra to pošlu doporučeně! Podle mě by neměl být s tím problém! Nenechme se už napálit!! Hezký den všem.
Žena, Celkem 3 příspěvky na Poraď.cz. 04.11.2010 02:11
Kalkulačka
V následující kalkulačce si můžete spočítat nabídky a porovnat ceny elektřiny dostupné pro Váš kraj, jednodušše můžete rovnou i požádat o převod k levnějšímu dodavateli a začít šetřit velmi brzy. Kalkulačka samozřejmě není závazná, takže se nemusíte bát ji využít pro orientační propočet, abyste zjistili, zda neplatíte za elektřinu zbytečně moc.
Odpovědi
Seřadit podle: Data / Oblíbenosti
Jsme moc radi, ze Vam nas projekt Porad.cz pomohl. Snad budete sem chodit dale pokud budete mit neaky problem pripadne chtit nekomu poradit!

Mejte se!
Muž, 22 let. Celkem 32 příspěvky na Poraď.cz. (3) / Nelíbí se mi (1)
Tomáš Prokop (neregistrovaný uživatel)
Tomáš Prokop
Dobrý den, Dostal jsem také tuto nabídku ve slušnosti jsem ji pozval dál, sedli jsme si ke stolu a začal výklad, co výklad, šla rovnou na sepsání smlouvy, v tom jsem ji skočil do rozhovoru a řekl jsem ji, že jako stálí zákazník ČEZU smlouvu měnit nebudu. Jasně bylo vidět, že jsem ji vyprovodl zpět ke dvěřím.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
zákazník čezu (neregistrovaný uživatel)
zákazník čezu
radím zabouchněte jim hned dveře před nosem a vůbec se s nimi nebavte
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
JB z Prahy (neregistrovaný uživatel)
JB z Prahy
Zatím nevím, zda-li vše je to pravda o firmě BLIK, ale díky za radu. Také jsem se asi nechal napálit, člověk se stále učí. Škoda, že jsem se dříve na internet nepodíval.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
Nevím jak vy ale Vám někdo musí diktovat za kolik musíte kupovat rohlík,nebo jdete si vybrat do jiného obchodu.Tady máte možnost taky si vybrat cenu elektřiny.Někdo Vám jí nabídne a je pouze na Vás jestli ji přijmete nebo ne.Práce OZ je náročná musí být profesionální ale jako všude v naší republice se najde podvodník i tací jsou,taky hned neříkáte,že ta celá společnost je podvodník,je to vždy jednotlivec.Já jsem spokojený klient Centropolu.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (1)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
Ráda bych se také vyjádřila k Centropol Energy a také radím, ruce od nich pryč, nic nepodepisovat a s těmi jejich "brigádníky" vyrazit dveře. Také jsem se nechala ukecat s tím, že to je nový dodavatel ČEZu a dopadla jsem tak, že při výpovědi smlouvy mi Centropol napařil zaplatit deaktivační poplatek ve výši 2.500,- Kč. Naštěstí je ČEZ výbornej seriózní podnik, který mi po konzultaci poplatek který jsem musela Centropolu zaplatit uhradí. Takže radím, zůstaňte u ČEZu, lepší firma na dodání elektřiny a plynu není a hlavně žádná jiná firma se takhle nestará o zákazníky, jako právě ČEZ
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Poraď mu!
Vložit odkaz x
Anonym:   Toto jméno bude použito zároveň jako Vaše přezdívka.

Návody, rady, problémy, odborníci